Víkend pro seniory - Lázeňský dům Říp

Vyhledávání zájezdu
Víkend senior - Lázeňský dům Říp - Česká republika

Víkend senior - Lázeňský dům Říp

Česká republika

Mšené-lázně, Hotel starstarstarVíkend senior - Lázeňský dům Říp

Počet termínů:

48 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Prague - transparent 14°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Víkend pro seniory - Lázeňský dům Říp
Poloha
leží v samotném centru lázeňského areálu, nedaleko od Velké lázeňské restaurace Pavillonu Dvorana a dalších lázeňských domů.
Cena zahrnuje
2x ubytování s plnou penzí, 1x klasickou masáž zad, 1x Bylinkovou koupel z Lázní Mšené, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vulkanpack, 1x koupel s rašelinovým extraktem
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 7,- /os./noc
Popis lázeňského domu
jednopatrová budova, vybavená výtahem, recepcí, dětským koutkem, internetovým koutkem, WiFi, ordinacemi lékařů, sesternou a je propojena s nově vybudovaným balneo-centrem. K dispozici je bazén (7x4m s protirpoudem) určený k relaxačnímu cvičení. Většina procedur je poskytována přímo v objektu, některé specializované jsou poskytovány v okolních lázeňských domech.
Vybavení pokoje
17 vkusně a účelově zařízených jedno- a dvoulůžkové pokojů kategorie standard se sprchou a WC, TV. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Stravování
v lázeňském domě Pavillon Dvorana ve Velké lázeňské restauraci, snídaně - bufet, oběd jako 2 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu), večeře jako 1 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu). Po předchozí dohodě s dietní sestrou možné zajistit dietní či vegetariánskou stravu.
Procedury poskytované lázeňským domem
procedury jsou poskytovány v LD balneo-provoz: veškeré koupele, masáže, zábaly, slatinné zábaly, magnetoterapie, elektroléčba, speciální procedury jako jsou čínské masáže, baňkové masáže, reflexní masáže plosky nohy, medové masáže, lymfatické masáže atd. Mimo jiné se zde nachází také lázeňský rehabilitační bazén s protiproudem, který je možné využít pro volné plavání i ve večerních hodinách.Hosté LD Říp mohou využívat i zařízení LD Praděd, který nabízí masáže, manikúru, pedikúru, kadeřnictví, malou posilovnu, saunu, solárium. K dispozici je zde i lázeňský wellness obchod s upomínkovými předměty a dalšími potřebami pro klienty lázní.
Poznámka
Pobyt se zvířetem není povolen.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist