Tatranský týden pro seniory 60+ - Hotel Branisko

Vyhledávání zájezdu
Tatranský týden pro seniory - Hotel Branisko - Slovensko - Vysoké Tatry

Tatranský týden pro seniory - Hotel Branisko

Slovensko » Vysoké Tatry

Nový Smokovec, Hotel starstarstarTatranský týden pro seniory - Hotel Branisko

Počet termínů:

84 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tatranský týden pro seniory 60+ - Hotel Branisko
Poloha
Léčebné lázně Nový Smokovec se nachází přímo v centru Nového Smokovce.
Cena zahrnuje
5x ubytování s polopenzí, konzultaci s lékařem, 10 procedur za pobyt na základě lékařské konzultace, volný vstup do RELAX zóny s bazénem, volné využití internetu, 20% slevu do restaurace Svišť
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu – € 1,-/os./noc
Popis hotelů
Kúpele Smokovec a.s. provozují lázeňský komplex, který sestává ze 3 samostatně stojících objektů - Hotel Palace, Hotel Branisko a Hotel Palace Grand, které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m. Pro ubytování všech hostů slouží centrální recepce hotelu Palace, kde se také poskytuje stravování pro hosty ze všech objektů. V areálu lázní dále najdete stylovou restauraci Svišť, ve které mají ubytovaní hosté slevu 20%. Všechny hotely poskytují ubytování v komfortních pokojích s WiFi připojením.V hotelu Palace se nachází centrální recepce (centrální trezor), denní bar s kavárnou, knihovnou s denním tiskem (zdarma Wi-Fi připojení), společná jídelna pro všechny hotely, zimní zahrada s biliárem a stolním tenisem, lyžárna a výtah. Celková kapacita hotelu je 75 pokojů. Hotel je současně propojen s kongresovým centrem (moderně vybavené 2 sály, 1 konferenční místnost, 2 salónky).Hotel Branisko disponuje Vitálním světem a balneoterapií, kde se podávají všechny procedury. V hotelu se nachází nově zrekonstruovaná Relax zóna s bazénem s protiproudem, fitness a tepidariem, které slouží všem hostům zdarma, celková kapacita ubytovací části je 20 pokojů s WiFi, z toho jeden pokoj je rodinný 2+2. Hotel je postavený v klasickém tatranském stylu.Depandace Palace Grand poskytuje nadstandardní ubytování v celkové kapacitě 19 dvoulůžkový pokoj s WiFi a je ideální pro hosty žádající větší soukromí. Disponuje samostantnou recepcí, místností na snídaně. Večeře se – dle typu pobytu – podávají v jídelně hotelu Palace.
Vybavení pokoje
Příjemně zařízené pokoje kat. standard jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, telefonem, sat-TV, trezorem, některé s balkonem.
Stravování
V jídelně Palace: snídaně - bufet, obědy a večeře výběr z menu (3 chody). Pro hosty je k dispozici stylová restaurace Svišť v areálu lázní (sleva 20% pro hotelové hosty)
Procedury poskytované komplexem
procedury se poskytují v hotelu Branisko. Poskytujeme procedury na základě lékařské konzultace, ale i volně prodejné, a to za speciální ceny s 50% slevou pro každého ubytovaného na 2 nocí a více: - masáže, koupele (perličková, suchá uhličitá, vířivá), rašelinové obklady, inhalace, léčebná tělesná výchova, magnetoterapie, oxygenoterapie, ultrazvuk, tatranská nosová, cvičení v bazénu. V hotelu Branisko se nachází nově zrekonstruovaná Relax zóna s bazénem s protiproudem, fitness a tepidariem, které slouží všem hostům zdarma, dále Vitální svět (za poplatek): infrasauna, parní sauna, finská sauna, aromaterapie, solná inhalace, Kneippův chodník, vířivka, sedací vířivá koupel, ochlazovací káď, zážitkové sprchy, ledopád, tepidárium.
Poznámka
Procedury se poskytují osobám starším 18 let. Parkování (monitorováno) je možné přímo u hotelu Palace nebo Palace Grand (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.Široká nabídka dalších aktivit přímo v areálu lázní: bazén se slanou vodou, stolní tenis, billiard, elektronické šipky, riccochet, půjčovna společenských her, kol a zimních sáněk, dětský koutek aj.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist