Pobyt nejen pro seniory - Perla - Lázeňský dům Perla

Vyhledávání zájezdu
Pobyt nejen pro seniory - Perla - Lázeňský dům Perla - Česká republika - Jihomoravský kraj - Lázně Lednice

Pobyt nejen pro seniory - Perla - Lázeňský dům Perla

Česká republika » Jihomoravský kraj » Lázně Lednice

, Hotel starstarstarPobyt nejen pro seniory - Perla - Lázeňský dům Perla

Počet termínů:

45 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
Lázeňský dům Perla*** superior je léčebným domem v Lednici. Nachází se v těsné blízkosti zámeckých zahrad na konci obce Lednice směrem na Břeclav.
Popis hotelu
Lázeňský dům Perla je moderní rehabilitační zařízení poskytující léčebné a rehabilitační služby pod jednou střechou. K léčbě využívá přírodní jodobromovou solanku, která má blahodárné účinky na pohybový, cévní a nervový systém.Hosté mají k dispozici lázeňskou jídelnu, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, knihovnu, tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Vnitřní bazén o velikosti 6 x 12 m s hloubkou 1,2 m a teplotou cca 31°C.Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy.Celková kapacita hotelu je 76 lůžek.Všechny prostory lázeňského domu jsou nekuřácké.
Vybavení pokoje
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje kat.standard jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC), televizí, telefonem, ledničkou, na každém pokoji je k dispozici fén a možnost připojení na internet Wi-Fi Každý pokoj má k dispozici balkón. Pokoje kat. superior (za příplatek) mají navíc k dispozici župan.Pro rodiny s dětmi hotel nabízí 2 čtyřlůžkové apartmány (zapůjčení dětské postýlky zdarma). K dispozici jsou 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
V lázeňské jídelně – snídaně formou bufetu, obědy a večeře – formou menu (výběr ze 4 hlavních jídel, v den příjezdu jednotné menu). Možnost redukční či jiné dietní stravy na vyžádání předem.
Procedury poskytované hotelem
Masáže (klasická, podvodní, aroma, havajská, masáž horkými lávovými kameny, proticelulitidová, medová, indická, thajská, čokoládová, indonéská, tibetská aj.), koupele (perličková, přísadová, rašelinová, květinová, horská, medová, vinná aj.), přírodní léčivé zdroje (jodobromová koupel a vířivé jodobromové koupele horních či dolních končetin), reflexní terapie, mechanoterapie, elektroléčba, inhalace, fototerapie vč. léčby zářením, termoterapie, individuální a skupinový LTV, oxygenoterapie, různé druhy zábalů aj.
Poznámka
Parkování je zajištěno přímo u hotelu na parkovišti hlídaném monitorovaným systémem ZDARMA.Pobyt domácích zvířat není povolen.
Cena zahrnuje
3x ubytování s polopenzí, 1x zdravotní prohlídku, 1x perličkovou koupel, 2x suchou uhličitou koupel částečnou, 2x parafínový obklad, 1x klasickou masáž částečnou, 1x aroma masáž částečnou, volný vstup do bazénu
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,-/os/noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist