Mariánské lázně - Hotel Svoboda, MiniRelax, 2 noci

Vyhledávání zájezdu
Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Týden zdraví pro Seniory, Novinka - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně

Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Týden zdraví pro Seniory, Novinka

Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně

, Hotel starstarstarMariánské lázně - Hotel Svoboda, Týden zdraví pro Seniory, Novinka

Počet termínů:

79 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mariánské lázně - Hotel Svoboda, MiniRelax, 2 noci
Popis
Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum - vše pod jednou střechou, lázeňský resort s hotely Svoboda, Margareta a Palladio propojené spojovací chodbou.
Procedury z přírodních léčivých zdrojů, Josefův minerální pramen. Skvělá poloha hotelu, blízko kolonády a Zpívající fontány.

MINIRELAX - relaxační pobyt 3 dny/2 noci, v libovolné dny. Polopenze a 3 procedury, k tomu navíc další služby a bonusy.

Karta výhod – Marienbad Kur and SpaCard slevy na služby a do obchodů. Např. volný vstup do rehabilitačních bazénů v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly, Vltava. Mezi další výhody patří např. volné vstupy na různé lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, zdarma různé propagační materiály společnosti, 10% slevy na proceduru (Kryosauna), 10% sleva na vstup do městského muzea atd.

Lázeňský resort Svoboda leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou. Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Paladia krytou spojovací chodbou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou.
V hlavní budově resortu – hotelu Svoboda je restaurace Carlton a lobby bar. K dispozici výtah. Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum, kde jsou také ordinace lékařů: komplexní lázeňská léčba, léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce a další široké spektrum léčebných procedur. Josefův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Koupání: rehabilitační bazény v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava.

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů a byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého, který zde pomáhá v několika podobách. Podrobněji v popisu destinace...včetně zaměření lázní.
Ubytování
Ubytování zajištěno v 99 pokojích kategorie Komfort a Suite.
Společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, WiFi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.
KOMFORT - Svoboda, 2- lůžkový pokoj s vanou nebo sprchou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet (za poplatek), fén.
SUITE, dva propojené pokoje (4 lůžka), se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén.
Strava
Snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Restaurace Carlton, lobby bar.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v pokoji Komfort, 2x polopenze, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, minerální pitná kúra přímo v hotelu, Navíc ZDARMA: internetový koutek, pravidelné přednášky a kulturní programy, slevová karta Marienbad Kur+Spa Card.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek, osoba/noc (15 CZK), malý pes za poplatek/den (270 CZK), parkoviště centrální, od 100 Kč/den, 1/1 pokoj za příplatek/noc, na dotaz v CK
Výlety
Tipy na výlety v místě: aktivní odpočinek nabízí golfové hřiště nebo Miniaturpark Boheminium, minigolf, tenisové kurty, bazény, solária, jízdárna, turistické i cyklistické trasy. Bohatý kulturní i společenský život. Lanový park nabízí zábavu pro dospělé i děti. Nevšední zážitek nabízejí hudební i světelné produkce Zpívající fontány, která je v provozu od května do října., Lázně jsou dobrým výchozím bodem na výlety do atraktivních turistických míst okolí:, Klášter Premonstrátů v Teplé, zámek a hrad Bečov, Lázně Kynžvart s empírovým zámkem, hrad Loket u Karlových Varů, přírodní rezervace Kladská, SOOS - přírodní rašeliniště s bahenními sopkami u nedalekých Františkových Lázní, rodinný pivovar Chodovar aj.
Slevy
dítě do 4 let zdarma bez služeb, slevová karta - karta Výhod Marienbad Kur+Spa Card

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist