Lázeňský pobyt pro seniory - Hotel Flora

Vyhledávání zájezdu
Lázeňský pobyt pro seniory - Hotel Flora - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně

Lázeňský pobyt pro seniory - Hotel Flora

Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně

, Hotel starstarstarLázeňský pobyt pro seniory - Hotel Flora

Počet termínů:

91 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
Hotel Flora má výbornou polohu přímo vcentru klidné lázeňské čtvrti, cca 50 m od kolonády a léčivých pramenů.
Popis hotelu
hotel disponuje recepcí, 2 restauracemiEdelweiss a Rose.Přímo v budově se nachází léčebnéoddělení s odborně vyškoleným personálem, wellness studio s kosmetikou,pedikúrou, manikúrou. Hosté mohou v hotelu využívat infrasaunu (za poplatek),od roku 2010 je vybudována spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde jemožno zdarma využít bazén s protiproudem (9 x 4 m)Celý hotel je nekuřácký.Internetové pokrytí je v celém hotelu, vhotelové hale i volný přístup do internetovému koutku.
Vybavení pokojů
Hotel nabízí ubytování v moderně, nově aútulně zařízených dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, telefonem s přímouvolbou, Sat-TV, fénem. Některé pokoje mají balkon. Za poplatek možnost trezorunebo ledničky.
Stravování
v hotelové restauraci: snídaně formou bufetovýchstolů, večeře – 3chodové menu, výběr ze 4 hlavních jídel + salátový bufet),oběd – polévka + hlavní jídlo a dezert.
Procedury poskytované hotelem
masáže (klasická, čokoládová, medová,podvodní, reflexní, lymfatická, masáž hlavy), baňkování, koupele (perličková,vířivá, přísadová), suchá plynová lázeň, parafango, parafín, cvičení v bazénu,individuální cvičení, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk,biolampa, lymfoven,
Poznámka
Parkování je možné předem rezervovat(omezený počet míst) přímo před hotelem nebo ve dvoře (za poplatek Kč 150,-/noc) .Pobyt domácích zvířat je možný (zapoplatek)
Cena zahrnuje
5x ubytování s polopenzí, 5x lehký oběd ( polévka, pečivo + salátový bufet), 1x klasickou masáž, 1x parafín na ruce, 2x inhalaci, 1x suchou plynovou lázeň nebo 1x masáž na vodním lůžku, pitnou kúru, volný vstup do bazénu, 20% slevu na konzumaci nápojů v restauraci hotelu, 10% slevu na dokoupení procedur, 15% slevu na vstupenky do parku Boheminium ML, mapku města, internetové připojení, lázeňskou taxu

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist