Lázeňský pobyt nejen pro seniory - Lázeňský hotel Terra

Vyhledávání zájezdu
Lázeňský pobyt nejen pro seniory - Lázeňský hotel (Kurhotel, Spa Hotel) Terra - Česká republika - Krkonoše - Jánské Lázně

Lázeňský pobyt nejen pro seniory - Lázeňský hotel (Kurhotel, Spa Hotel) Terra

Česká republika » Krkonoše » Jánské Lázně

Janské Lázně, Hotel starstarstarLázeňský pobyt nejen pro seniory - Lázeňský hotel (Kurhotel, Spa Hotel) Terra

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Lázeňský pobyt nejen pro seniory - Lázeňský hotel Terra
Poloha
Lázeňský hotel Terra leží v samotném centru lázní, jedná se o jeden z objektů Státních léčebných lázní Janské Lázně.
Popis hotelu
Vlastní objekt je propojen spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Janským Dvorem, jakož i s AQUACENTREM s rehabilitačním bazénem (masážní lůžka, vodní clony, protiproud), s vnitřní a venkovní vířivkou, finskou a parní saunou, ochlazovacím bazénkem, odpočívárnou a občerstvením.Součástí hotelu je lyžárna a úschovna kol.Hotel disponuje 57 lůžek a výtahem.Celý hotel je bezbariérový a nekuřácký.
Vybavení pokoje
V naší nabídce najdete dvoulůžkové pokoje kat. Bellis a jednolůžkové pokoje kat. Veronica. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (se sprchou s tropickým deštěm, WC, fénem), županem, telefonem, minibarem, trezorem, WiFi. K dispozici jsou také pokoje s balkónem a apartmá – za příplatek.
Stravování
V hotelové jídelně snídaně – bufet, obědy a večeře – možnost výběru ze 3 menu (možnost dietní stravy za příplatek s nutností předchozí domluvy).
Procedury poskytované lázněmi
Procedury jsou poskytovány v Lázeňském Domě a Janském Dvoře, Balneoterapie využívající přírodní léčivý zdroj – termální minerální vodu – zahrnuje cvičení v bazénu, perličkové, vířivé a uhličité koupele, skotské střiky a další procedury. Dále jsou poskytovány procedury z oblasti fyzikální terapie (bioptronová lampa, laser, magnetoterapie, elektroterapie, ultrazvuk), parafín, zábaly, masáže, léčebná tělesná výchova (rehabilitační cvičení dle různých metodik), doplňkové terapie (dechová gymnastika, Nordic Walking, roboticky asistovaná rehabilitace).
Poznámka
parkování dle dostupné kapacity hotelu na vyhrazených místech lázní (zdarma za závorou). Pobyt domácích zvířat není povolen.Při příjezdu je účtována „sdružená kauce“ (čip od pokoje, čipové hodinky do Aquacentra a klíče od závory na parkování) ve výši 100 Kč/osoba a lázeňský poplatek ve výši 15 Kč/osoba/noc. 10% sleva na další volně prodejné procedury. V zimní sezóně slevy na ski pasy a ski bus zdarma.
Cena zahrnuje
4x ubytování s polopenzí, 1x Nordic Walking, 2x parafínový zábal, 1x skupinové cvičení v rehabilitačním bazénu, 2x přísadovou koupel, 1x denně 1hod vstup do AQUACENTRA a FITNESS, poukázku na kávu v lázeňské Kolonádě, parkování dle dostupné kapacity hotelu, internet, zapůjčení županu
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu kč 15,- os./noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist