Jupiter spa regenerace - Lázně Jupiter Bechyně

Vyhledávání zájezdu
Jupiter spa regenerace - Lázně Jupiter Bechyně - Česká republika - Jižní Čechy - Lázně Bechyně

Jupiter spa regenerace - Lázně Jupiter Bechyně

Česká republika » Jižní Čechy » Lázně Bechyně

, Hotel starstarstarJupiter spa regenerace - Lázně Jupiter Bechyně

Počet termínů:

78 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
Lázeňský komplex Lázně Jupiter Bechyně s.r.o. najdete v klidném prostředí střední části města Bechyně, na hlavní Libušině třídě.Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je přibližně 600 metrů.
Popis hotelu
Areál lázní a hotelu je tvořen několika budovami, které patří k významným architektonickým památkám z počátku dvacátého století.V budově Vlasta, která je umístěna přímo na hlavní třídě a je označena jako Hotel Jupiter se nachází v přízemí stylová restaurace., která zajišťuje stravování pro klienty, je přístupná veřejnosti a má ještě velmi příjemnou venkovní terasu.V prvním patře této budovy je pak ředitelství lázní, vyšetřovna lékaře, tělocvična s posilovnou a jsou zde poskytovány některé druhy procedur (masáže, suché uhličité koupele, kosmetika). V budově je k dispozici reprezentační salonek, který lze využít k různým slavnostním příležitostem.Druhá budova, umístěná ve dvoře oploceného areálu a vzdálená od první budovy dvacet metrů se jmenuje Přemyslovka. V přízemí této budovy se nachází recepce, jsou zde realizovány další procedury (masáže, koupele – vířivá, perličková, přísadová), a nachází se zde většina ubytovací kapacity. Třetí budova se jmenuje Božena a nachází se cca 40m od areálu. V této budově se nachází pouze ubytovací kapacita.Čtvrtá budova je hotel U Draka – nachází se cca 150m od budovy Přemyslovka, kde je také společná recepce. V této budově se poskytuje pouze ubytování a stravování, veškeré procedury jsou poskytovány v Rehabilitačním centru a v budově Vlasta a Přemyslovka.Celý areál lázní je nekuřácký a hotely nejsou vybaveny výtahem.Pokrytí WIFI je ve všech budovách a je zdarma.
Vybavení pokoje
celková kapacita lázní je 90 lůžek v celkem 34 pokojích ( třílůžkových, dvoulůžkových, jednolůžkových pokojích a 2 apartmánech), které se nachází v budově Přemyslovka, Božena a v hotelu U Draka. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, rádiem, TV a telefonem (kromě budovy U Draka). Některé pokoje jsou vybaveny i přistýlkami. Možnost zapůjčení lednice (za poplatek 30,- Kč) a bude na požádání na pokoj dodána. Možnost zapůjčení rychlovarné konvice na pokoj – na recepci na vyžádání zdarma.
Stravování
Stravování je poskytováno v historické lázeňské secesní restauraci ve vile Vlasta, která patří k významným architektonickým památkám z počátku 20. století. Snídaně jsou pro naše hosty připraveny formou bohatých švédských stolů. Obědy si hosté vybírají ze tří variant tříchodového menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a moučník. Večeře je výběr ze dvou variant a součástí je vždy salát nebo ovoce. V den příjezdu jednotné menu, výběr jídel od druhého dne pobytu.Dle přání klienta možnost dietní stravy - vegetariánská, bezlepková, atd. - příplatek Kč 30 ,-/polopenze/den nebo Kč 60,- plná penze/den. Příplatek za dietní stravu se hradí na místě.
Procedury poskytované hotelem
Lázeňské procedury probíhají v budovách Vlasta, Přemyslovka aRehabilitačním centru přímo v areálu lázní Jupiter.Lázně Jupiter nabízí tyto léčebné proceduryléčebný tělocvik, laser, diadynamické, interferenční, träbertovy proudy, magnetoterapie, ultrazvuk, solux, inhalace a parafínové zábaly, slatinné zábaly + suchý ovin, perličková, viřívá a přísadová koupel, dále uhličitá suchá koupel, klasické masáže, masáže lávovými kameny, aroma masáže, lymfatické masáže,regenerační zábaly
Poznámka
Parkování v areálu lázní případně na lázeňském parkovišti zdarma. Pobyt domácích zvířat na vyžádání (za poplatek Kč 150,-/noc)
Cena zahrnuje
3x ubytování s plnou penzí Jupiter standard, 1x zdravotní konzultaci, 1x masáž lávovými kameny, 1x slatinný zábal + suchý ovin, 1x čokoládový relaxační zábal, 1x aromamasáž částečnou, 1x přísadovou koupel + suchý ovin, 1x suchou uhličitou koupel, 1x koupel vířivou + suchý ovin
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu - Kč 15,- /os./noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist