Františkovy lázně - Hotel Melodie, Seniorské pobyty na 5 nocí

Vyhledávání zájezdu
Františkovy lázně - Hotel Melodie, Seniorské pobyty po celý rok - Česká republika - Západočeské lázně - Františkovy Lázně

Františkovy lázně - Hotel Melodie, Seniorské pobyty po celý rok

Česká republika » Západočeské lázně » Františkovy Lázně

, Hotel starstarstarFrantiškovy lázně - Hotel Melodie, Seniorské pobyty po celý rok

Počet termínů:

116 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Františkovy lázně - Hotel Melodie, Seniorské pobyty na 5 nocí
Popis
Blízko lázeňského dění a největšího Aquaparku v českých lázních, na okraji městského lesního parku.
Velmi oblíbené místo. TIP CK

Seniorské pobyty pro osoby starší 55 let, 6 dní/5 nocí s polopenzí, libovolný nástup.

Hotel Melodie*** se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od kolonády, na okraji městského lesoparku města Františkovy Lázně (pár minut pěšky). Objekt je chráněnou památkou, zrekonstruovaný s moderním interiérem a výtahem. K dispozici je stylově zařízená restaurace "Melodie", letní venkovní terasa s posezením před hotelem s výhledem do lesoparku. Bezbariérový přístup. Možnost zajištění léčebných procedur včetně lékařského vyšetření (bahenní zábaly, koupele, masáže) v lázeňském penzionu Josef (v centru, cca 10 minut od hotelu Melodie). Pro klienty CK zlevněné vstupenky do AQUAFORA – v recepci hotelu. WiFi připojení k dispozici v celém hotelu. Nejbližší vlaková stanice cca 10 minut pěšky. Parkování zdarma v zadním traktu hotelu, v uzavřeném prostoru, zdarma.
Koupání: městský aquapark AQUAFORUM je největší a nejkrásnější aquapark českých lázní (cca 800 m). Nabízí jedinečnou možnost odpočinku a relaxace. K dispozici relaxační bazény s vodními atrakcemi (cca 550 m2, do 32°C), plavecký bazén (délka 25 m, do 27°C), dětský bazén s atrakcemi, vířivky, vodní jeskyně, v letním provozu v rámci venkovního areálu také vodní skluzavka a tobogán ((82 m), rekreační bazén s vodními atrakcemi (cca 700 m2), dětský bazén s atrakcemi. Součástí aquaparku je také sauna, fitness centrum, masáže, snack bar v 1.patře atd. Otevřeno denně (9.00-21.00).

Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý „západočeský lázeňský trojúhelník“. Zdejší prameny patří mezi přírodní minerální vody, tzv. studené kyselky českého typu. Jejich průměrná teplota je 11°C. Díky odbornému využívání těchto zdrojů se lázně vyvinuly ve světoznámé léčebné místo pro choroby ženské, nemoci srdce a krevního oběhu, choroby pohybového ústrojí.
Rodinám s dětmi a nejen jim doporučujeme návštěvu AQUAFORA, celoročně otevřeného aquaparku.Podrobnější informace v sekci "Popis destinace"
Ubytování
2- lůžkový pokoj se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, WiFi připojení, bez balkonu. Apartmán s balkonem za příplatek (na dotaz).
Strava
Snídaně formou bufetu, večeře výběr z 2 jídel (2 chody).
Zájezd zahrnuje
5x ubytování, 5x polopenze, WiFi připojení k internetu, parkování., Navíc ZDARMA: 1x 2-hodinový vstup do AquaFora během pobytu
Zájezd nezahrnuje
lázeňský příplatek/den povinný, platí se na místě (15 CZK), pes za příplatek/noc (90 CZK), 1/1 pokoj za příplatek/den (250 CZK), oběd za příplatek (140 CZK)
Výlety
zámek Kynžvart ( ), Chebský hrad ( ), hrad Seeberg ( ), přírodní koupaliště Amerika. ( )
Slevy
dítě do 2 let zdarma bez služeb

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

TOPlist