Dimitra Hotel CLEVER

Vyhledávání zájezdu
Dimitra Hotel Clever - Řecko - Řecko ostrovy - Korfu

Dimitra Hotel Clever

Řecko » Řecko ostrovy » Korfu

Peroulades, HotelDimitra Hotel Clever

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Korfu - transparent 21°C


Sport a zábava
Bazén, kulečník (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.
Vybavení pokoje
Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů.
Stravování
Bez stravování nebo All inclusive v hotelu Joanna, cca 10 metrů Stravování formou all inclusive v hotelu Joanna • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 08:00 – 10:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) • Svačina: formou bufetu v hlavní restauraci ( 15:30 - 18:30 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 21:00 ) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino jsou za poplatek. Během pobytu na pláži lze se stravovat a využívat služeb v sousedním hotelu Summertime, zhruba 150m / 3 min od pláže.
Pláž a plážový servis
Velmi krásná a pláž s čistou vodou se nachází zhruba 750m (cca 10 min ) od hotelového zařízení. Tato pláž je písečná, velmi pozvolná, vhodná pro koupání s dětmi. Je velmi atraktivní pro své půvabné usazení v krajině a je lemována pískovcovou skálou a ostrůvky. Během pobytu na pláži lze se stravovat a využívat služeb v sousedním hotelu Summertime, zhruba 150m / 3 min od pláže.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Wi-Fi připojení, klimatizace, trezor, kulečník. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha a popis
Dimitra Hotel jsou jednodušší studia hned naproti hotelu Joanna. Hotel se nachází v klidné lokalitě Peroulades nedaleko centra letoviska Sidari, kde je řada taveren, obchůdků a klubů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 40 km od hotelu. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Joanna, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu. Tento hotel vřele doporučujeme rodinám a párům, které vyhledávají během svého pobytu opravdu klid, bez hlasitého zvuku ulice a nočních podniků, přeplněných bazénů ke své dovolené.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení na recepci, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu,

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
TOPlist